Technika w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Aparaty

Aparat jest urządzeniem które nie tylko pozwala na prowadzenie konwersacji z osobą stojącą przy panelu zewnętrznym. Aparat umożliwia także zdalne otwieranie zamków w drzwiach, bramach etc. Nasza firma oferuje Państwu aparaty domofonowe współpracujące zarówno z modułami pojedynczymi jak i wieloabonamentowymi. Stosujemy rozwiązania zarówno analogowe jak i cyfrowe. W naszej ofercie znajdą Państwo montaż aparatów, doprowadzanie linii, a także montaż całych systemów domofonowych.

Aparaty podłączane do wideomofonów, w odróżnieniu od tych podłączanych do domofonów, oprócz słuchawki posiadają także wyświetlacz umożliwiający identyfikację wzrokową osoby stojącej przy bramie czy drzwiach. Na rynku dostępne są zarówno aparaty monochromatyczne jak i kolorowe. Obraz na ekranie pojawia się po wciśnięciu przycisku call przy panelu zewnętrznym. Dzięki temu możliwa jest identyfikacja osoby bez konieczności konwersacji.

aparaty

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalny montaż i konfigurację aparatów do videomofonów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne rozwiązania renomowanych firm, które pozwolą na dobór odpowiedniego dla Państwa rozwiązania.

Partnerzy